Ogłaszamy nabór do szkoły!

Ognisko Muzyczne powstało z myślą o nauce gry na instrumentach. Osoby, które zaczynają , uczymy od podstaw, a uczniom, którzy posiadają już pewne doświadczenie muzyczne, pomagamy uzupełniać braki i rozwijać się dalej.

Informujemy, że edukacja muzyczna w naszej szkole zawiera dwa stopnie. Stopień pierwszy przeznaczony jest dla dzieci uczęszczających do klas 0-6. Trwa on 6 lat. Stopień drugi dla młodzieży i dorosłych trwa 4 lata.
Zapewniamy autorski program nauczania dostosowany do potrzeb każdego ucznia.
Po każdym roku uczeń otrzymuje świadectwo ukończenia, natomiast w trakcie roku szkolnego organizowane są popisy oraz koncerty świeckie i religijne.
Każdy uczeń oprócz zajęć indywidualnych ma możliwość skorzystania z zajęć umuzykalniających oraz z chóru lub scholi. Nauczyciele dostosowywują się do planu zajęć ucznia.

Prowadzimy naukę gry na:
Fortepianie
Keyboardzie
Organach kościelnych
Akordeonie
Skrzypcach
Gitarze klasycznej
Gitarze akustycznej
Gitarze elektrycznej
Gitarze basowej
Saksofonie

Oferujemy również zajęcia w zakresie emisji głosu, wokalistyki estradowej, jazzowej oraz klasycznej.
Zapewniamy wysokiej klasy fachowców – absolwentów akademii muzycznych.